logo
logo
logo
logo

Zawiadomienie o Posiedzeniu Rady PLGD w dniu 19.12.2013 r.
Opublikowano: 6 grudnia 2013

Na podstawie § 14 Regulaminu Rady Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania zawiadamiam, że w dniu 19.12.2013 roku (czwartek) o godzinie 15:00 w siedzibie Biura Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w Murzasichlu przy ul. Sądelskiej 55 odbędzie się Posiedzenie Rady Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania.

Porządek Posiedzenia przedstawia się następująco:

 

 1. Otwarcie posiedzenie, stwierdzenie quorum, zatwierdzenie porządku obrad.
 2. Zatwierdzenie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
 3. Rozpatrzenie odwołań od decyzji Rady PLGD.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 1/VI/MP/13/PLGD, „Muzycko groj ze mi…” warsztaty muzyczne jako kultywowanie niepowtarzalnej tradycji w Gminie Poronin.” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 2/VI/MP/13/PLGD,  „Warsztaty kulinarne dla najmłodszych- eko produkt” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 6.  Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 3/VI/MP/13/PLGD, „Zatrzymać dla potomnych” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 4/VI/MP/13/PLGD, „Kościelisko. Witów. Dzianisz. Ginące zawody. Urzekające piękno i kunszt” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 5/VI/MP/13/PLGD, „Z myślą o tradycji – wyrób gontów” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 6/VI/MP/13/PLGD, „Organizacja i przeprowadzenie cyklu szkoleń dla instruktorów regionalnych” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 7/VI/MP/13/PLGD, „Kurs malowania na szkle” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 8/VI/MP/13/PLGD, „Adaptacja i modernizacja budynku zaplecza gospodarczo-sanitarnego z wykorzystanie urządzeń wykorzystującej odnawialne źródła energii” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 9/VI/MP/13/PLGD, „Zakup oraz montaż urządzeń wykorzystujące odnawialne źródła energii” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 10/VI/MP/13/PLGD, „Instalacja i zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 11/VI/MP/13/PLGD, „Adaptacja i modernizacja pomieszczeń oraz wyposażenie pracowni lutniczej” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 12/VI/MP/13/PLGD, „Modernizacja i wyposażenie księgarni i galerii w urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 13/VI/MP/13/PLGD, „Z ekologią na co dzień – promowanie postaw ekologicznych w Gminie Poronin” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 14/VI/MP/13/PLGD, „Od małego ekologa po wielką ekologię” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 15/VI/MP/13/PLGD, „Odnawialne źródła energii – dbamy o nasze Podhale” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 16/VI/MP/13/PLGD, „Czyste i zdrowe Podhale to nasze Podhale” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 17/VI/MP/13/PLGD, „Stawiam na zieloną energię” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 18/VI/MP/13/PLGD, „Zajęcia edukacyjne i przedsięwzięcia ekologiczne poprawiające oraz promujące walory dziedzictwa przyrodniczo-krajobrazowego obszaru Podhalańskiej LGD” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 22. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 19/VI/MP/13/PLGD, „Ekologia – nasza sprawa”- organizacja konkursów z ekologii podnoszących świadomość społeczną mieszkańców oraz promujące walory dziedzictwa przyrodniczo-krajobrazowego obszaru Podhalańskiej LGD” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 23. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 20/VI/MP/13/PLGD, „Organizacja 3-dniowego ekologicznego pikniku rodzinnego pod tematyką odnawialnych źródeł energii w miejscowości Ciche” złożonej w ramach działania: Małe projekty.
 24. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 1/VI/RD/13/PLGD, „Stworzenie przedsiębiorstwa oraz promocja odnawialnych źródeł energii na obszarze Podhalańskiej LGD poprzez zakup instalacji fotowoltaicznej w celu wytwarzania i sprzedaży energii elektrycznej” złożonej w ramach działania: Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
 25. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 2/VI/RD/13/PLGD, „Podniesienie poziomu dochodów gospodarstwa poprzez uruchomienie działalności w zakresie wynajmu pokoi gościnnych” złożonej w ramach działania: Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
 26. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 1/VI/RM/13/PLGD, „Rozwijanie infrastruktury sportowo-rekreacyjnej poprzez zakup infrastruktury lodowiska” złożonego w ramach działania: Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw
 27. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 1/VI/OW/13/PLGD, „Remont placu w centrum wsi Chochołów” złożonego w ramach działania: Odnowa i rozwój wsi
 28. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 2/VI/OW/13/PLGD, „Budowa ogólnodostępnego boiska wiejskiego w Gliczarowie Dolnym” złożonego w ramach działania: Odnowa i rozwój wsi
 29. Podjęcie uchwały w sprawie wybrania/nie wybrania do finansowania operacji nr 3/VI/OW/13/PLGD, „Remont domu ludowego w miejscowości Kościelisko jako miejsca o szczególnym znaczeniu społeczno-kulturowym dla mieszkańców i gości Skalnego Podhala” złożonego w ramach działania: Odnowa i rozwój wsi
 30. Wolne głosy, wnioski, zapytania.
 31. Zakończenie posiedzenia. 

 

Otrzymują:

 

 1. Członkowie Rady według listy
 2. Prezes PLGD
 3. Dyrektor biura  

 

Informacja o terminie i miejscu posiedzenia Rady zostaje podana do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie niniejszej informacji na stronie internetowej Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania

 

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 170

Zapytanie ofertowe nr 5/2023/P...
Opublikowano: 30 maja 2023

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Podhale–Gorce–Pieniny–Spisz – rozwój oferty wspólnej turystyki rowerowej” w ramach...

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 29 maja 2023

Zarząd Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania zgodnie z § 14 Statutu Stowarzyszenia zaprasza na sprawozdawczo-wyborcze Walne...

Wyniki postępowania 3/2023/PLG...
Opublikowano: 29 maja 2023

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 3/2023/PLGD: Część A 1. GB Firma Budowlan...

Konsultacje społeczne projektu...
Opublikowano: 22 maja 2023

Szanowni Państwo, Prezentujemy projekt LSR Podhalańskiej LGD na lata 2023-2029 do konsultacji społecznych. Będziemy wdzięczn...