logo
logo
logo
logo

Zapraszamy na szkolenie dla beneficjentów z zakresu biznesplanu
Opublikowano: 19 listopada 2016

Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom o możliwość konsultacji/szkolenia z zakresu wypełniania biznesplanu w ramach działań „Podejmowanie działalnosci gospodarczej” i „Rozwijanie działalności gospodarczej” informujemy że przyjmujemy zapisy na szkolenie połaczone z konsultacjami z zakresu biznesplanu zaplanowane wstępnie w dniu 8.12.2016 r.

Pierwotnie planowaliśmy zrobienie konsultacji indywidualnych jednak z obawy na brak możliwości zrealizowania konsultacji z wszystkimi zainteresowanymi konsultacje odbęda się w formie szkoleniowo-warsztatowej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniu przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeń na naszej stronie www.podhalanska.pl.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu/warsztatach z zakresu biznesplanu jest posiadanie podstawowej wiedzy w tym zakresie i przynajmniej częściowo wypełniony biznesplan, gdyz szkolenie będzie odpowiedzią na zadawane pytania i problemy z wypełnianiem biznesplanu.

W szkoleniu mogą uczestniczyć:

– mieszkańcy obszaru Podhalańskiej LGD – planujący się ubiegać o PREMIĘ, oraz

– firmy posiadające siedzibę lub oddział na obszarze Podhalańskiej LGD – planujące ubiegać się o dofinansowanie w formie refundacji na Rozwój prowadzonej działalnosci.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia 30.11.2016 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu na szkolenie oraz dokładnym terminie, harmonogramie i miejscu szkolenia/warsztatów poinformujemy zgłoszone osoby mailowo najpóźniej 4.12.2016 r.

WYPEŁNIJ FORMULARZ _ TUTAJ

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 287

Zapytanie ofertowe nr 5/2023/P...
Opublikowano: 30 maja 2023

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Podhale–Gorce–Pieniny–Spisz – rozwój oferty wspólnej turystyki rowerowej” w ramach...

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 29 maja 2023

Zarząd Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania zgodnie z § 14 Statutu Stowarzyszenia zaprasza na sprawozdawczo-wyborcze Walne...

Wyniki postępowania 3/2023/PLG...
Opublikowano: 29 maja 2023

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 3/2023/PLGD: Część A 1. GB Firma Budowlan...

Konsultacje społeczne projektu...
Opublikowano: 22 maja 2023

Szanowni Państwo, Prezentujemy projekt LSR Podhalańskiej LGD na lata 2023-2029 do konsultacji społecznych. Będziemy wdzięczn...