Zapraszamy na szkolenie dla beneficjentów z zakresu biznesplanu

Wychodząc naprzeciw licznym pytaniom o możliwość konsultacji/szkolenia z zakresu wypełniania biznesplanu w ramach działań „Podejmowanie działalnosci gospodarczej” i „Rozwijanie działalności gospodarczej” informujemy że przyjmujemy zapisy na szkolenie połaczone z konsultacjami z zakresu biznesplanu zaplanowane wstępnie w dniu 8.12.2016 r.

Pierwotnie planowaliśmy zrobienie konsultacji indywidualnych jednak z obawy na brak możliwości zrealizowania konsultacji z wszystkimi zainteresowanymi konsultacje odbęda się w formie szkoleniowo-warsztatowej.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na szkoleniu przyjmujemy zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeń na naszej stronie www.podhalanska.pl.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu/warsztatach z zakresu biznesplanu jest posiadanie podstawowej wiedzy w tym zakresie i przynajmniej częściowo wypełniony biznesplan, gdyz szkolenie będzie odpowiedzią na zadawane pytania i problemy z wypełnianiem biznesplanu.

W szkoleniu mogą uczestniczyć:

– mieszkańcy obszaru Podhalańskiej LGD – planujący się ubiegać o PREMIĘ, oraz

– firmy posiadające siedzibę lub oddział na obszarze Podhalańskiej LGD – planujące ubiegać się o dofinansowanie w formie refundacji na Rozwój prowadzonej działalnosci.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca dnia 30.11.2016 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu na szkolenie oraz dokładnym terminie, harmonogramie i miejscu szkolenia/warsztatów poinformujemy zgłoszone osoby mailowo najpóźniej 4.12.2016 r.

WYPEŁNIJ FORMULARZ _ TUTAJ