logo
logo
logo
logo

Promocja obszaru PLGD na VII Europejskich Targach Produktów Regionalnych – Zakopane
Opublikowano: 5 września 2016

 

Jak co roku w sierpniu na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej swoje produkty zaprezentowali  producenci m.in żywności regionalnej z kraju oraz z zagranicy. Nie zabrakło również wyrobów rękodzieła ludowego czy charakterystycznego dla danego regionu.  Podhalańska LGD dzięki wsparciu lokalnych producentów tradycyjnych serów podhalańskich promowała lokalne produkty na stoisku podczas wszystkich dni targów w dniach 11-15 sierpnia 2017 r.

Podczas Targów miały miejsce także Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich na który w tym roku Podhalańska LGD ufundowała nagrody w formie pamiątkowego rękodzieła.

 

Nagrody przyznawane były przez komisję konkursową składającą się z baców, Starosty Tatrzańskiego, Inspektora weterynaryjnego, zaproszonych gości i publiczności.

Podczas Targów przeprowadzany był też konkurs „Na najlepszy produkt Europejskich Targów Produktów Regionalnych”. Targom towarzyszyły występy zespołów regionalnych z zaprzyjaźnionych powiatów oraz zespoły góralskie.

 

Zachęcamy do obejrzenia bogatej relacji fotograficznej z VII Europejskich Targów Produktów Regionalnych na facebooku ETPR:

https://www.facebook.com/pg/ETPRzakopane/photos/?tab=album&album_id=376567355800317

LOGA-szeroko

„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Zakup nagród dla uczestników Festiwalu Oscypka i Serów Wszelakich podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych w 2016 r.  oraz promocja obszaru PLGD na stoisku podczas targów w dniach 11-14 sierpnia 2016 r. współfinansowane były ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

europ targi15 reklama a4 europ targi10 europ targi5 europ targi1 europ targi europ targi2

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 76

Podpisanie umowy – wspar...
Opublikowano: 22 czerwca 2022

W dniu 21.06.2022 r. przedstawiciele naszej LGD Prezes Wojciech Styrczula oraz Wiceprezes Józefa Kolbrecka podpisali umowę na Wspa...

KONSULTACJE ZMIAN W LSR –...
Opublikowano: 9 czerwca 2022

Szanowni Państwo, w związku z zaistnieniem konieczności aktualizacji LSR w zakresie poddziałania 1.1.1. , Zarząd PLGD przygotow...

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 17 maja 2022

Z A P R O S Z E N I E na Walne Zebranie Członków...

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NAUTRY!!...
Opublikowano: 16 maja 2022

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców i dzieci "BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NATURY" organizowanych przez Stowarzyszenie...