logo
logo
logo
logo

Opis konkursu „Tradycyjny smak LGD”
Opublikowano: 9 sierpnia 2013

W Niedzielę 4 sierpnia odbył się pierwszy konkurs pt. „Tradycyjny smak LGD” zorganizowany przez Podhalańską Lokalną Grupę Działania. Konkurs miał miejsce na boisku sportowym w Piekielniku.

Podczas konkursu zaprezentowane zostały potrawy tradycyjne, regionalne jak i te bardziej wymyślone. Gospodynie bardzo pięknie przybrały swoje stoiska. Jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Degustatorami ogromnej liczby smakołyków oprócz Jury byli oczywiście uczestniczy naszej imprezy. Jury gratuluje wszystkim gaździnkom dobrego smaku i zaangażowania w przygotowanie się do konkursu. Doceniając ogrom racy i wysiłku związanego z udziałem w tej imprezie.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Bukowskiemu- Dyrektorowi Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec za pomoc w organizacji konkursu. Podziękowania składamy również zebranemu Jury oraz przede wszystkim Paniom i Panom, bez których ten konkurs by się nie odbył.

{gallery}konkurs{/gallery}

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 111

w dniu 1-2.12. 2022r biuro PLG...
Opublikowano: 30 listopada 2022

Szanowni Państwo, w dniu 1-2.12. 2022r biuro PLGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!    ...

Równoj ku Górze...
Opublikowano: 28 listopada 2022

Szanowni Państwo, Na zakończenie roku jubileuszu obecności Świętego Jana Pawła II na Podhalu kiedy to wołał „Sursum Corda”, w t...

W dniu 25.11. 2022r (piątek) b...
Opublikowano: 24 listopada 2022

W dniu 25.11. 2022r (piątek) biuro nieczynne. W godzinach 10-12 zapraszamy na spotkanie w ramach budowania nowej strategii do U...

ANKIETA EWALUACYJNA PLANU KOMU...
Opublikowano: 22 listopada 2022

ANKIETA EWALUACYJNA OCENIAJĄCA SKUTECZNOŚĆ I ADEKWATNOŚĆ PROWADZONYCH DZIAŁAŃ KOMUNIKACYJNYCH PRZEZ Podhalańską LGD...