Nagroda Prezesa Podhalańskiej LGD podczas Gminnego Konkursu Potraw

14 października 2018 r. odbył się Gminnny Konkurs Potraw Regionalnych w Gminie Poronin

Urząd Gminy Poronin wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury już po raz osiemnasty zorganizowali Konkurs Potraw Regionalnych. Współorganizatorami tegorocznej edycji byli również Sołtys i Rada Sołecka Poronin, Związek Podhalan Oddział Poronin oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Poronin.

W konkursie udział wzięło 8 drużyn: Murzasichle, Poronin, Stasikówka, Ząb, Golęcze Wianki, Zielątkowo, Chludowo i Złotniki z zaprzyjaźnionej Gminy Suchy Las. Wśród wyróżnień nie zabrakło nagrody Prezesa Podhalańskiej LGD za „suity kotlet rydzowy” dla Pani Marii Łukaszczyk z Poronina. Gratulujemy zdolnym Paniom i zadowolonym degustatorom a do relacji fotograficznej zapraszamy na naszego facebooka oraz na portal 24.tp.pl.

LOGA-szeroko

“Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Zakup nagród dla uczestników
 Konkursu Potraw Regionalnych w Gminie Poronin w 2018 r.  współfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER w ramach poddziałania “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.