logo
logo
logo
logo

MŁODZI, AKTYWNI I DOŚWIADCZENI NA MAŁOPOLSKIM RYNKU PRACY 2
Opublikowano: 27 lipca 2016

Związek Młodzieży Wiejskiej, wspólnie z Fundacją Polskiej Akademii Nauk, rozpoczyna realizację projektu „Młodzi, aktywni i doświadczeni na małopolskim rynku pracy 2”, który jest przedsięwzięciem będącym efektem doświadczeń wyżej wspomnianych organizacji, w zakresie aktywizacji zawodowej i społecznej osób młodych w trudnej sytuacji na rynku pracy w województwie małopolskim.

Celem programu jest uzyskanie zatrudnienia przez 150 osób młodych,  biernych zawodowo.

Program skierowany jest do osób w wieku 18-29, pozostających bez pracy, aktualnie nie uczących się i obecnie niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy.

W ramach programu przewidziano: doradztwo zawodowe i psychologiczne, pośrednictwo pracy, staże, szkolenia (pracownik obsługi biurowej, spawacz, kierowca ciężarówki i inne), bony stażowe, bony na zasiedlenie, środki na otwarcie działalności gospodarczej.

Współorganizatorzy pokrywają koszty dojazdów na szkolenia, poradnictwo zawodowo-psychologiczne oraz stypendium za udział w każdym szkoleniu.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 503 879 401 i w biurze projektu: ul. Batorego 2, 31-135 Kraków.
FORMULARZ REKRUTACYJNY REGULAMIN UCZESTNICTWA

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 44

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 17 maja 2022

Z A P R O S Z E N I E na Walne Zebranie Członków...

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NAUTRY!!...
Opublikowano: 16 maja 2022

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców i dzieci "BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NATURY" organizowanych przez Stowarzyszenie...

INFORMACJA O PLANOWANEJ OPERAC...
Opublikowano: 4 maja 2022

W związku z opublikowaniem w dniu 28.03.2022 r. roku na stronie internetowej Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania informacji nr...

02.05.2022r. – BIURO NIE...
Opublikowano: 1 maja 2022

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 02.05.2022 r. biuro LGD będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu w innych dniach w...