logo
logo
logo
logo

MŁODZI, AKTYWNI I DOŚWIADCZENI NA MAŁOPOLSKIM RYNKU PRACY 2
Opublikowano: 27 lipca 2016

Związek Młodzieży Wiejskiej, wspólnie z Fundacją Polskiej Akademii Nauk, rozpoczyna realizację projektu „Młodzi, aktywni i doświadczeni na małopolskim rynku pracy 2”, który jest przedsięwzięciem będącym efektem doświadczeń wyżej wspomnianych organizacji, w zakresie aktywizacji zawodowej i społecznej osób młodych w trudnej sytuacji na rynku pracy w województwie małopolskim.

Celem programu jest uzyskanie zatrudnienia przez 150 osób młodych,  biernych zawodowo.

Program skierowany jest do osób w wieku 18-29, pozostających bez pracy, aktualnie nie uczących się i obecnie niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy.

W ramach programu przewidziano: doradztwo zawodowe i psychologiczne, pośrednictwo pracy, staże, szkolenia (pracownik obsługi biurowej, spawacz, kierowca ciężarówki i inne), bony stażowe, bony na zasiedlenie, środki na otwarcie działalności gospodarczej.

Współorganizatorzy pokrywają koszty dojazdów na szkolenia, poradnictwo zawodowo-psychologiczne oraz stypendium za udział w każdym szkoleniu.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 503 879 401 i w biurze projektu: ul. Batorego 2, 31-135 Kraków.
FORMULARZ REKRUTACYJNY REGULAMIN UCZESTNICTWA

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 248

Zapytanie ofertowe nr 5/2023/P...
Opublikowano: 30 maja 2023

W związku z realizacją projektu współpracy pn. „Podhale–Gorce–Pieniny–Spisz – rozwój oferty wspólnej turystyki rowerowej” w ramach...

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 29 maja 2023

Zarząd Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania zgodnie z § 14 Statutu Stowarzyszenia zaprasza na sprawozdawczo-wyborcze Walne...

Wyniki postępowania 3/2023/PLG...
Opublikowano: 29 maja 2023

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 3/2023/PLGD: Część A 1. GB Firma Budowlan...

Konsultacje społeczne projektu...
Opublikowano: 22 maja 2023

Szanowni Państwo, Prezentujemy projekt LSR Podhalańskiej LGD na lata 2023-2029 do konsultacji społecznych. Będziemy wdzięczn...