Konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Czy chcesz wygrać sprzęt fotograficzny o wartości ponad 5000 zł plus wycieczkę do Brukseli dla dwóch osób? Weź udział tego lata w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie”!

Konkurs będzie odbywał się na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku. Można zgłaszać zdjęcia w dwóch kategoriach:

•„Mój projekt”, otwartej dla organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych UE (tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności)

•„Naoczny świadek”, otwartej dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zauważyli jakiś projekt w swoim regionie lub podczas zwiedzania innych miejsc.

Aby wziąć udział, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica, itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu). W każdej kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców; jeden w głosowaniu użytkowników i jeden przez specjalne jury spośród najpopularniejszych zgłoszeń. Zdjęcia będą oceniane pod względem ich jakości estetycznej, kreatywności i związków z polityką regionalną UE.

Pomóż nam podzielić się informacją o konkursie i przedstawić niektóre ze wspaniałych projektów zrealizowanych w całej Europie dzięki wsparciu z funduszy regionalnych. Wkrótce więcej informacji na koncie @EU_Regional na Twitterze oraz na stronie KE na Facebooku – przejdź. No i niezależnie od tego, czy jesteś w kraju, czy za granicą, nie zapomnij szukać