logo
logo
logo
logo

Jesteś producentem? Wytwarzasz lub promujesz spożywczy produkt lokalny na obszarze działania naszej LGD? Ta informacja jest dla Ciebie.
Opublikowano: 25 marca 2019

Szanowni Państwo.

 

W tym roku w ramach projektu integracji branż planujemy wydanie folderu w formie drukowanej, zawierającego informacje o spożywczych produktach regionalnych i tradycyjnych, powstających na obszarze działania naszej LGD, tj. w Gminach: Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Kościelisko, Poronin oraz Szaflary. Pragniemy utworzyć bazę lokalnych producentów oraz wytwórców działających na tym obszarze w branży spożywczej, zawierającą lokalizacje, dane kontaktowe oraz prezentacje w formie krótkich opisów i zdjęć.

Dzięki wydaniu folderu wspólnie przyczynimy się do promocji naszego obszaru oraz do promocji wytwarzanych przez Państwa produktów.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich lokalnych twórców, producentów oraz inne organizacje, firmy i instytucje posiadające w swojej ofercie produkty, w tym dania regionalne, do zgłaszania chęci wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z krótkim opisem oferowanych przez Państwa spożywczych produktów lokalnych.

Udział w projekcie jest nieodpłatny. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 01 kwietnia 2019 roku.

O zakwalifikowaniu się do projektu poinformujemy do dnia 15 kwietnia 2019 roku.

Formularz zgłoszeniowy

 

Dodatkowo, poza wydaniem folderu promującego produkty lokalne, w ramach w.w. projektu własnego Podhalańskiej LGD pt. Podhalański produkt lokalny – integracja branż mających znaczenie w zakresie produktu lokalnego na Podhalu, planuje się:

  • wyjazd studyjny do Austrii, w celu poznania podobnego do Podhala regionu, gdzie dobrze funkcjonuje lokalna sieć współpracy na rzecz produktu lokalnego i możemy zasięgnąć wspólnie dobre praktyki – preferuje się aby uczestnikami wyjazdu byli mieszkańcy Podhalańskiej LGD i osoby związane z dystrybucją, wytwarzaniem i promocją produktu lokalnego na terenie Podhalańskiej LGD.  Szczegóły w biurze Podhalańskiej LGD, zgłoszenia na wyjazd przyjmowane będą do 15.04.2019 r. poprzez formularz pod linkiem: https://forms.gle/WC9H9JX9RkVPbb9w9

 

  • udział w targach żywnościowych – Europejskie Targi Produktów Lokalnych w Zakopanem 11-15 sierpnia 2019 r. – szczegóły w biurze Podhalańskiej LGD – preferowani wystawcy, którzy będą w folderze. 

LOGA-szeroko

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Operacja pn. „Podhalański produkt lokalny – integracja branż mających znaczenie w zakresie produktu lokalnego na Podhalu”,  mająca na celu  Wzmocnienie kapitału społecznego w zakresie integracji branż mających znaczenie dla sprzedaży i promocji produktów lokalnych na terenie Podhalańskiej LGD poprzez wspólny wyjazd studyjny, stworzenie bazy producentów oraz promocję produktów lokalnych na targach. Cel zostanie osiągnięty do dnia złożenia wniosku o płatność końcową”,  jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 87

Podpisanie umowy – wspar...
Opublikowano: 22 czerwca 2022

W dniu 21.06.2022 r. przedstawiciele naszej LGD Prezes Wojciech Styrczula oraz Wiceprezes Józefa Kolbrecka podpisali umowę na Wspa...

KONSULTACJE ZMIAN W LSR –...
Opublikowano: 9 czerwca 2022

Szanowni Państwo, w związku z zaistnieniem konieczności aktualizacji LSR w zakresie poddziałania 1.1.1. , Zarząd PLGD przygotow...

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 17 maja 2022

Z A P R O S Z E N I E na Walne Zebranie Członków...

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NAUTRY!!...
Opublikowano: 16 maja 2022

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców i dzieci "BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NATURY" organizowanych przez Stowarzyszenie...