logo
logo
logo
logo

Doradztwo i konsultacje w biurze LGD – KOMUNIKAT
Opublikowano: 8 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

Wraz ze stopniowym znoszeniem obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa (COVID-19), planujemy także usystematyzować i przywracać funkcjonalność stacjonarnej działalności biura Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w Szaflarach.

Biuro Podhalańskiej LGD pracuje w systemie mieszanym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze). W uzasadnionych przypadkach będzie możliwość umówienia się na konsultacje bezpośrednio w biurze LGD,  dwa dni w tygodniu wtorek i środa w godzinach 9:00 – 15:00 z zachowaniem warunków:

  1. Konsultacje bezpośrednio w biurze LGD będą możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo na konkretny dzień i godzinę – pozwoli nam to uniknąć zbyt dużej liczby osób w biurze w jednym czasie.
  2. Równocześnie pracownik biura będzie miał możliwość zejścia  na parter w celu otwarcia Państwu drzwi do klatki schodowej które do czasu odwołania pandemii będą zamknięte.
  3. Bez uprzedniego uzgodnienia daty i godziny konsultacji, mogą się Państwo liczyć z odmową udzielenia konsultacji tzw. „z marszu” lub z brakiem kontaktu z biurem, które może realizować inne zadania w terenie nie mając umówionych konsultacji.
  4. Od wejścia do budynku biura i przez cały czas trwania konsultacji odbiorca i doradca muszą mieć zasłonięte nos i usta.
  5. Przy wejściu do budynku pracownik biura odkaża dłonie interesanta.
  6. Osoby w złym stanie zdrowia z występującym kaszlem, dusznościami i gorączką nie będą obsłużone.

Prosimy mieć na uwadze, że musimy zachować szczególną ostrożność i reżim sanitarny dodatkowo ze względu na lokalizację biura w budynku Ośrodka Zdrowia Gminy Szaflary.

Prosimy o przestrzeganie powyższych warunków w tych wyjątkowych czasach. Czynności te pomogą nam zachować przepisy dotyczące dystansu społecznego, bezpieczeństwa pracy w biurze oraz pozwolą uniknąć narażania naszych pracowników, interesantów, personelu medycznego Ośrodka Zdrowia w Szaflarach oraz mieszkańców budynku, w którym mieści się biuro Podhalańskiej LGD.

Zachęcamy także w miarę możliwości do kontaktu telefonicznego i mailowego w godzinach 9:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 243

Konsultacja zmian LSR 24 ̵...
Opublikowano: 24 marca 2023

Szanowni Państwo, w związku z realizacją Lokalnej Strategii Rozwoju konieczna była korekta kwot w budżecie w obrębie poddziałan...

Biuro nieczynne...
Opublikowano: 22 marca 2023

Stanowi Państwo, Z uwagi na szkolenie w dniach 23-24 marca 2023r. biuro LGD będzie nieczynne. Zapraszamy do przesyłania wiad...

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA RADY W...
Opublikowano: 15 marca 2023

protokół 7.03.2023...

09.03.2023 biuro nieczynnne...
Opublikowano: 8 marca 2023

Szanowni Państwo, informujemy iż w dniu 09.03.2023 biuro PLGD będzie czynne dla odwiedzających. Zapraszamy do kontaktu telef...