logo
logo
logo
logo

Doradztwo i konsultacje w biurze LGD – KOMUNIKAT
Opublikowano: 8 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

Wraz ze stopniowym znoszeniem obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa (COVID-19), planujemy także usystematyzować i przywracać funkcjonalność stacjonarnej działalności biura Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania w Szaflarach.

Biuro Podhalańskiej LGD pracuje w systemie mieszanym (częściowo zdalnie, częściowo w biurze). W uzasadnionych przypadkach będzie możliwość umówienia się na konsultacje bezpośrednio w biurze LGD,  dwa dni w tygodniu wtorek i środa w godzinach 9:00 – 15:00 z zachowaniem warunków:

  1. Konsultacje bezpośrednio w biurze LGD będą możliwe wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo na konkretny dzień i godzinę – pozwoli nam to uniknąć zbyt dużej liczby osób w biurze w jednym czasie.
  2. Równocześnie pracownik biura będzie miał możliwość zejścia  na parter w celu otwarcia Państwu drzwi do klatki schodowej które do czasu odwołania pandemii będą zamknięte.
  3. Bez uprzedniego uzgodnienia daty i godziny konsultacji, mogą się Państwo liczyć z odmową udzielenia konsultacji tzw. „z marszu” lub z brakiem kontaktu z biurem, które może realizować inne zadania w terenie nie mając umówionych konsultacji.
  4. Od wejścia do budynku biura i przez cały czas trwania konsultacji odbiorca i doradca muszą mieć zasłonięte nos i usta.
  5. Przy wejściu do budynku pracownik biura odkaża dłonie interesanta.
  6. Osoby w złym stanie zdrowia z występującym kaszlem, dusznościami i gorączką nie będą obsłużone.

Prosimy mieć na uwadze, że musimy zachować szczególną ostrożność i reżim sanitarny dodatkowo ze względu na lokalizację biura w budynku Ośrodka Zdrowia Gminy Szaflary.

Prosimy o przestrzeganie powyższych warunków w tych wyjątkowych czasach. Czynności te pomogą nam zachować przepisy dotyczące dystansu społecznego, bezpieczeństwa pracy w biurze oraz pozwolą uniknąć narażania naszych pracowników, interesantów, personelu medycznego Ośrodka Zdrowia w Szaflarach oraz mieszkańców budynku, w którym mieści się biuro Podhalańskiej LGD.

Zachęcamy także w miarę możliwości do kontaktu telefonicznego i mailowego w godzinach 9:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Udostępnij ten post:

Liczba wyświetleń wpisu: 56

Zaproszenie na Walne Zebranie...
Opublikowano: 17 maja 2022

Z A P R O S Z E N I E na Walne Zebranie Członków...

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NAUTRY!!...
Opublikowano: 16 maja 2022

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów dla rodziców i dzieci "BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NATURY" organizowanych przez Stowarzyszenie...

INFORMACJA O PLANOWANEJ OPERAC...
Opublikowano: 4 maja 2022

W związku z opublikowaniem w dniu 28.03.2022 r. roku na stronie internetowej Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania informacji nr...

02.05.2022r. – BIURO NIE...
Opublikowano: 1 maja 2022

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 02.05.2022 r. biuro LGD będzie nieczynne. Zapraszamy do kontaktu w innych dniach w...